Studenci z niepełnosprawnościami

Studenci z niepełnosprawnościami

Poniżej dowiesz się więcej o Biurze ds. Osób z Niepełnosprawnościami UEK oraz znajdziesz spis portali internetowych, organizacji i urzędów wspierających zawodowo OzN. Pamiętaj, że możesz wyjechać na praktyki zagraniczne w ramach programu Erasmus +.

Biuro ds. Osób z Niepełnosprawnościami UEK

Zadaniem Biura jest udzielanie pomocy i wparcia studentom niepełnosprawnym zarówno w sprawach związanych z kształceniem, jak i integracją w środowisku akademickim. Biuro podejmuje działania mające na celu podniesienie kwalifikacji studentów na rynku pracy. Zajmuje się również organizacją kursów, zajęć sportowych, obozów integracyjno-adaptacyjnych, Krakowskich Dni Integracji oraz redagowaniem Krakowskiego Semestralnika Studentów Niepełnosprawnych.

Więcej informacji:

Studenci z niepełnosprawnościami

Portale internetowe, organizacje, urzędy dla Osób z Niepełnosprawnościami

Przedstawiamy portale, urzędy oraz organizacje wspierające osoby z niepełnosprawnością w wejściu na rynek pracy:

Chcesz coś dodać do tej listy?

Wyślij nam informację na adres kariery@uek.krakow.pl

erasmus+

Praktyki zagraniczne

Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie umożliwia wyjazdy na stypendia zagraniczne (studia, praktyki) do wielu krajów europejskich w ramach programu Erasmus+.

Wszyscy studenci oraz absolwenci UEK z niepełnosprawnościami mają prawo do dodatkowego dofinansowania wyjazdu na praktykę w kwocie 250 Euro na każdy miesiąc pierwotnie zaakceptowanego pobytu.

Osoby ubiegające się o dodatkowe dofinansowanie prosimy o złożenie w trakcie rekrutacji orzeczenia o niepełnosprawności obejmującego cały okres pobytu za granicą.

Aktualności ACK UEK

Sprawdź nowości i aktualności naszego centrum kariery oraz rynku pracy.

Partnerzy

Jesteśmy dumni z naszych Partnerów! Dołącz do nas!

https://www.aliorbank.pl/dodatkowe-informacje/kariera/aktualne-oferty-pracy.html