Akademia Rozwoju

Zapraszamy Pracodawców do współpracy w ramach Akademii Rozwoju – cyklu webinarów i szkoleń skierowanych do studentów i absolwentów UEK. Prowadzą je eksperci z różnych branż, w formie stacjonarnej lub online.

O programie

Czym jest Akademia Rozwoju?

To cykl bezpłatnych warsztatów i szkoleń skierowanych do studentów oraz absolwentów UEK prowadzonych przez ekspertów z różnych branż.

Jakie korzyści daje firmie udział w Akademii?

Udział Państwa firmy w Akademii Rozwoju buduje jej pozytywny wizerunek wśród studentów oraz absolwentów naszej Uczelni. Daje ponadto możliwość bezpośredniego kontaktu ze środowiskiem akademickim, dostarcza studentom wiedzę o Państwa organizacji oraz umożliwia zapoznanie się ze specyfiką pracy na poszczególnych stanowiskach. Dzięki temu nasi studenci będą mogli lepiej przygotować się do procesów rekrutacyjnych w Państwa firmie.

Jak długo trwają szkolenia i jaka powinna być ich tematyka?

Zapraszamy Państwa do przeprowadzenia warsztatów/szkoleń dla studentów oraz absolwentów Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie w obszarach tematycznych związanych z Państwa działalnością. Warsztaty powinny trwać od 1 do 3 godzin, a ich tematyka ma na celu umożliwić zapoznanie się z zadaniami realizowanymi na wybranych stanowiskach pracy, charakterystycznych dla profilu Państwa działalności. Spotkania mogą być prowadzone w języku polskim lub obcym, dla wybranej grupy studentów lub absolwentów, którą są Państwo szczególnie zainteresowani (np. wydział, kierunek lub rok studiów).

Kiedy odbywają się szkolenia?

Akademia Rozwoju będzie odbywać się w miesiącach od listopada do stycznia oraz od marca do czerwca. W roku akademickim 2023/2024 preferowanym dniem na przeprowadzenie warsztatów w formie stacjonarnej na Kampusie UEK jest wtorek lub czwartek. Szkolenia on-line oraz w siedzibie firmy mogą się odbywać w dowolnym dniu. Istnieje możliwość jednokrotnego, bezpłatnego udziału Państwa firmy w projekcie w ciągu roku akademickiego.

Co oferujemy?

W ramach Akademii Rozwoju oferujemy Państwu nieodpłatnie:

  • Promocję webinaru/szkolenia na profilu ACK oraz UEK na Facebook’u.
  • Zamieszczenie informacji o spotkaniu na stronie kariery.uek.krakow.pl.

  • Prowadzenie zapisów na szkolenie według ustalonych wytycznych.

  • Wysłanie maila z linkiem do szkolenia online do zapisanych osób.

Co przygotować?

Aby wykorzystać w pełni potencjał jaki daje Akademia Rozwoju ACK warto przygotować:

  • Zapewnić dostęp do własnej platformy wideokonferencyjnej (jeśli zajęcia będą przeprowadzane online).
  • Temat oraz krótki opis warsztatu – max. 10
  • Grafikę promocyjną na naszą stronę internetową oraz stronę na Facebook’u.
    Sugerowane wymiary: Facebook – grafika kwadratowa – 1080x1080px.
  • Ustalić datę oraz godzinę spotkania.

Jak się zgłosić?

Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą w ramach Akademii Rozwoju, prosimy o wypełnienie poniższego formularza i odesłanie go na adres e-mail: kariery@uek.krakow.pl

Partnerzy

Jesteśmy dumni z naszych Partnerów! Dołącz do nas!

https://www.aliorbank.pl/dodatkowe-informacje/kariera/aktualne-oferty-pracy.html