XXI Targi Pracy UEK 2024

Już 5 marca 2024r. odbędą się XXI Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie organizowane przez Akademickie Centrum Kariery, w hali sportowej przy Rakowickiej 27. Nie może Was tam zabraknąć!

5 marca 2024

Program XXI Targów Pracy UEK

Szczegóły wkrótce.

Chcesz zostać wystawcą? Zapraszamy do Strefy Pracodawcy.

Dodatkowe możliwości

Cv point

Obowiązkowym punktem każdej edycji targów pracy jest CV Point, czyli specjalna strefa wspierająca rozwój kariery. Będzie w niej można odbyć spotkania rekrutacyjne i indywidualnie skonsultować swoje CV. Podczas kolejnej edycji odwiedzający spotkają się z przedstawicielami firm i organizacji, którzy przekażą cenne wskazówki, jak zaprezentować swoje doświadczenie zawodowe w dokumentach aplikacyjnych i podczas rozmów kwalifikacyjnych. Przeprowadzą też wstępne spotkania rekrutacyjne z kandydatami do pracy.

Erasmus+ space

W strefie Erasmus+ Space studenci będą mogli znaleźć dla siebie wymarzone studia i praktyki zagraniczne. Trzech Wystawców z zagranicy (Grecji i Hiszpanii): Euromind, Job Trust i Training Experience będzie zachęcało do korzystania z atrakcyjnych ofert staży w około 30 krajach Europy. Odwiedzający dowiedzą się też więcej o stypendiach zagranicznych.

Sponsorzy i Partnerzy

Sponsorzy i Partnerzy

Szczegóły wkrótce.

Bądź na bieżąco!

Nie przegap okazji i dołącz do wydarzenia na Facebooku

XX Targi Pracy UEK

Zobacz film z XX Targów Pracy UEK

Jesienna jubileuszowa edycja Targów Pracy UEK już za nami. Sprawdź jak wyglądała realizacja tego wydarzenia na naszym krótkim filmie.

wystawcy

Poznaj wystawców XX Targów Pracy UEK

Nabór wystawców na wiosenne Targi Pracy 2024 trwa. Zobacz, kto wystawiał się podczas jesiennej edycji.