Zaproszenie do współpracy

XX Targi Pracy UEK 2023

Zakończył się już nabór wystawców na XX Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, które odbędą się 12 października 2023 r.

Cel wydarzenia i korzyści dla Partnerów

Targi Pracy UEK są jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń w środowisku akademickim, bardzo wysoko ocenianym zarówno przez pracodawców, jak i odwiedzających je studentów oraz absolwentów.

Współpracujemy z firmami proponując skuteczne rozwiązania w docieraniu z ofertą zatrudnienia do potencjalnych kandydatów. Zapewniamy Państwu obsługę na najwyższym poziomie, efektywną promocję w środowisku akademickim, wysoką frekwencję oraz konkurencyjne warunki uczestnictwa.

Więcej możliwości współpracy

Targi pracy to nie wszystko!
Sprawdź jak jeszcze możemy współpracować!

JAK DOŁĄCZYĆ?

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem współpracą podczas kolejnych edycji Targów Pracy, prosimy o przesłanie wiadomości na adres kariery@uek.krakow.pl.

Poprzednie edycje targów pracy

Zachęcamy również do zapoznania się z fotorelacją i wideorelacją z ubiegłej edycji Targów Pracy UEK.
Organizatorem wydarzenia jest Akademickie Centrum Kariery UEK oraz Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Akademickiego Centrum Kariery UEK

kariery@uek.krakow.pl
tel. 012 293 53 52
tel. 012 293 54 75

Dokumenty do pobrania

Poprzednie edycje

Zobacz jak wyglądały minione edycje Targów Pracy UEK.

Targi Pracy UEK 2023 – wiosna

9 marca 2023 r.

9 marca 2023 odbyły się XIX Targi Pracy UEK. Wiosenna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, którzy tłumnie wzięli udział w spotkaniach na stoiskach, konsultacjach ze specjalistami HR i prezentacjach firm.

Targi Pracy UEK 2022 – jesień

11 października 2022 r.

11 października 2022 odbyły się Targi Pracy UEK, które cieszyły się wielką popularnością studentów i absolwentów krakowskich uczelni. Wzięło w nich udział 61 Wystawców, w tym 10 Sponsorów. Odbywały się także prezentacje i konsultacje u 20 firm w CV Point.