Zaproszenie do współpracy

XXII Targi Pracy UEK 2024

XXII Targi Pracy Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie, odbędą się 10 października 2024 r. Szczegóły wkrótce!

Cel wydarzenia i korzyści dla Partnerów

Targi Pracy UEK są jednym z najbardziej rozpoznawalnych wydarzeń w środowisku akademickim, bardzo wysoko ocenianym zarówno przez pracodawców, jak i odwiedzających je studentów oraz absolwentów.

Współpracujemy z firmami proponując skuteczne rozwiązania w docieraniu z ofertą zatrudnienia do potencjalnych kandydatów. Zapewniamy Państwu obsługę na najwyższym poziomie, efektywną promocję w środowisku akademickim, wysoką frekwencję oraz konkurencyjne warunki uczestnictwa.

Więcej możliwości współpracy

Targi pracy to nie wszystko!
Sprawdź jak jeszcze możemy współpracować!

JAK DOŁĄCZYĆ?

Jeśli są Państwo zainteresowani udziałem współpracą podczas kolejnych edycji Targów Pracy, prosimy o przesłanie wiadomości na adres kariery@uek.krakow.pl.

Poprzednie edycje targów pracy

Zachęcamy również do zapoznania się z fotorelacją i wideorelacją z ubiegłej edycji Targów Pracy UEK.
Organizatorem wydarzenia jest Akademickie Centrum Kariery UEK oraz Fundacja Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Akademickiego Centrum Kariery UEK

kariery@uek.krakow.pl
tel. 012 293 53 52
tel. 012 293 54 75

Poprzednie edycje

Zobacz jak wyglądały minione edycje Targów Pracy UEK.

Targi Pracy UEK 2024 – wiosna

5 marca 2024 r.

5 marca 2024 po raz 21. Wystawcy i tłumy uczestników zgromadzili się w hali Pawilonu S na Targach Pracy UEK. Jak w każdej edycji nie zabrakło prezentacji firm oraz konsultacji eksperckich w strefie CV Point.

Targi Pracy UEK 2023 – jesień

12 października 2023 r.

12 października 2023 odbyły się jubileuszowe, XX Targi Pracy UEK. Tegoroczna jesienna edycja pod wieloma względami była wyjątkowa. Padły rekordy i pojawiły się nowości.

Targi Pracy UEK 2023 – wiosna

9 marca 2023 r.

9 marca 2023 odbyły się XIX Targi Pracy UEK. Wiosenna edycja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem odwiedzających, którzy tłumnie wzięli udział w spotkaniach na stoiskach, konsultacjach ze specjalistami HR i prezentacjach firm.

Targi Pracy UEK 2022 – jesień

11 października 2022 r.

11 października 2022 odbyły się Targi Pracy UEK, które cieszyły się wielką popularnością studentów i absolwentów krakowskich uczelni. Wzięło w nich udział 61 Wystawców, w tym 10 Sponsorów. Odbywały się także prezentacje i konsultacje u 20 firm w CV Point.